Sedir Modelleri

Sedir modelleri, eski tarzı yeniye uydurmak isteyen insanlar tarafından sık sık tercih edilen mobilyalardan bir tanesidir. Sedirler, yalnızca evlerde değil işyerlerinde de sık sık tercih edilmeye devam eder. Sedirin yapılışı; diğer koltuklara göre daha farklıdır. Sedir iskeletleri, tamamen ahşaptan oluşmaktadır. Ön yüzlerini ise, istediğiniz şekilde kaplamanız mümkün olacaktır.

Ancak genel olarak, sedir alan insanların; eski ve vintage tarzları tercih ettiği verilen bilgiler arasında yer alır. Fakat bu tercih tamamen size kalmıştır.

İsteğinize bağlı olarak, Sedir yüzlerini değiştirebilir ve modern düzene ayak uydurma şansı yakalayabilirsiniz. Sedir çeşitleri, bir çok farklı alanda tercih edilmeye devam ettiği için; kullanım kolaylığı olan ürünler arasında yer alır. Üstelik, bu ürünlerin; çok büyük yapılara sahip olduğu bilinir. Bu sayede, bir çok kişinin sedir satın alması ve sevdikleri ile birlikte vakit geçirmesi mümkün olacaktır. Hatta bazı otellerde, sedirlerin bulunduğu ve eskiyi anma gecelerinin yapıldığı verilen bilgiler arasında yer alır.

 

 

Sedir Çeşitleri

Sedir çeşitleri, oldukça fazladır. Özellikle de yeni döneme bakacak olursak; Sedir çeşitlerinin iki farklı kategoride incelenmeye devam ettiği bilinmektedir. Son zamanlarda kullanılmaya devam eden Sedir çeşitleri ise şu şekilde sıralanmaktadır;

1- Modern Sedirler

Modern sedirler, iskeleti ahşaptan yapılan; fakat ön yüzlerinde daha modern figürlerin ya da düz renklerin yer aldığı ürünlerdir. Sedir, yöresel olarak tanımlanmaya devam eden bir ürün olduğu için; tek renk kullanımına çok az rastlanır. Ancak evinde sedir olmasını isteyen kişiler, ön yüzlerini değiştirerek; tek renk seçeneklerinden faydalanmaya devam ederler.

 

 

2- Eski Sedir

Sedir satın almak isteyen kişiler, genel olarak eski ve vintage modelleri almaya devam eder. Özellikle de kendinize farklı bir oda yapmak istiyorsanız; Sedir yüzlerini değiştirmeden, yöresel ürünleri tercih etmeniz de fayda vardır.

Yukarıdaki seçenekler, firmamız tarafından profesyonel bir şekilde tasarlandığı için; internet sitemiz üzerinden rahatlıkla temin edebilmenize olanak tanınmıştır. Özellikle de Sedir modellerine ilgi duyan bir kişi iseniz; yeni çıkan seçenekleri de incelemenizde fayda vardır.

 

 

Sedir Dayanıklılığı

Bazı kişiler, oturma gruplarını; direk olarak Sedir modellerinden tercih ettiği için, dayanıklılık konusunda araştırma yapmaya devam etmektedirler. Sedir, günümüz koltuklarına nazaran daha dayanıklı bir oturma grubudur. Ancak sedirin iskeleti, tamamen ahşaptan oluştuğu için; dikkatli olmanızda fayda vardır. Bir çok kişiyi aynı anda taşıyan bu ürünler, günümüzde de sık sık satılmaya devam etmektedir. Özellikle de yeni koltuk iskeletlerinden memnun olmayan insanlar, Sedir çeşitlerinden faydalanarak; uzun süre kullanabilecekleri ürünleri satın almak isterler. Sedir satın aldığınız zaman, herhangi bir problem olduğunda da tamir işlemlerini kısa süre içerisinde yararlanabildiğiniz, herhangi bir sorun yaşamanız kesinlikle söz konusu değildir.

 

 

Sedir Fiyatları

Sedir fiyatları, normal koltuklarla hemen hemen aynıdır. Sedir modellerinin, diğer oturma grupları ile en büyük farkı; koltuğun iskeletinin değil, modellerin ve yüzlerinin fiyat farkı yaratıyor olmasıdır. Sedir çeşitleri, modeline göre fiyat değişikliği yapan ürünlerdir. Özellikle de eski tarz figürlere sahip olan Sedirlerden satın almak istiyorsanız; diğer ürünlere göre daha yüksek ücretler ödemeniz söz konusu olabilir. Ancak, düz bir zemine sahip olan Sedir çeşitlerinden faydalandığınız zaman koltuk yüzlerini değiştirmeniz ve istediğiniz forma sokmamız da mümkün olacaktır. Bu nedenle, öncelikli olarak araştırma yapmanızda ve fiyat türlerini incelemenizde fayda vardır. Fakat sitemiz üzerinde Sedir fiyatlarının çok uygun olduğunu bilmenizde fayda vardır. Üstelik, iskeletinde kullanılan ahşap da oldukça kaliteli ve zarar görmeyecek materyallerden tercih edilmiştir.

 

 

 

 

0,